instagram telegram
ellipse
تقویم رویدادها

ورکشاپ پوستر "خطوط امتداد" توسط "کلی سالکو مک‌آرتور"

ورکشاپ پوستر

پنجشنبه و جمعه 16 و 17 اردیبهشت ورکشاپ پوستری دو روزه با عنوان "خطوط امتداد" توسط "کلی سالکو مک‌آرتور" طراح گرافیک و استاد دانشگاه ایالتی میشیگان امریکا به انگلیسی و با همراهی مهردخت دارابی برای طراحان گرافیک عضو انجمن برگزار خواهد شد.


ورکشاپ عکس + نوشته با عنوان: "خطوط امتداد"
این ورکشاپ دو روزه روشهای عملی تلفیق عکس و نوشته را در بستر پوستر به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد.
روز اول سخنرانی کوتاهی خواهیم داشت و درباره مفاهیم و کانسپت صحبت خواهیم کرد، سپس به کار خلاقانه عملی و فیدبک دهی خواهیم پرداخت. 
روز دوم شامل بررسی و بحث درباره‌ی پوسترهای شرکت کننده‌ها خواهد بود. 


داشتن شرایط زیر برای شرکت‌کنندگان الزامی‌است: 
- هر شرکت‌کننده باید مهارت استفاده از برنامه ادوبی ایلستریتور را داشته باشد و همچنین به این برنامه در طول ورکشاپ دسترسی داشته باشد. 
- به‌دلیل محدودیت ظرفیت ورکشاپ، شرکت‌کنندگان باید ابتدا 5 تا 10 نمونه از کارهای قبلی‌شان را به ایمیل انجمن info@igds.ir ارسال کنند و در صورت پذیرش توسط مدرس، سپس اقدام به واریز هزینه‌ی دوره نمایند.
- هزینه شرکت در این ورکشاپ برای علاقمندان ۱۵۰ هزار تومان می‌باشد لطفا جهت ثبت نام به لینک در بایو صفحه اینستاگرام انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، بخش ثبت نام ورکشاپ مراجعه کنید یا مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 2968100100703292 بانک پاساگاد به نام انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران پرداخت نمایید و سپس تصویر فیش پرداختی را به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود به ایمیل انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران info@igds.ir ارسال کنید.

به اشتراک بگذارید:
آخرین اخبار

بیشتر بخوانید

حامیان انجمن