instagram telegram
ellipse
تقویم رویدادها

”دمنوش شب” گفتگوی مهردخت دارابی و کِلی اندرسون

”دمنوش شب” گفتگوی مهردخت دارابی و کِلی اندرسون

به مناسبت روز جهانی دیزاین در برنامه‌ی  ”دمنوش شب” گفتگوی مهردخت دارابی و کِلی اندرسون طراح امریکایی سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ٩ بصورت زنده در اینستاگرام شب برگزار شد.

کلی اندرسون هنرمندی است خلاق که شرکت ادوبی در سال دو هزار و پانزده به مدت یک سال اسپانسر او شده است. فیلم سخنرانی و کارهای خلاقانه‌ی او در وبسایت رسمی شرکت ادوبی موجود می‌باشد.
همچنین او ورکشاپ "اوریگامی‌های تو در تو" را که قرار است برای انجمن طراحان گرافیک ایران، پنج شنبه نهم اردیبهشت برگزار کند، سال گذشته و در دوران همه گیری کرونا برای تیم دیزاین شرکت فیس‌بوک بصورت آنلاین برگزار کرده است.
علاوه‌ برآن انیمیشن و اپلیکیشن‌های The Human Body او برای Tinybop برنده جایزه بهترین اپلیکیشن خانوادگی از AIGA واپ استور شده و به چندین زبان ترجمه شده است.
او در بسیاری از رشته ها از جمله طراحی و تالیف کتاب، انیمیشن، مجسمه سازی، چاپ و طراحی کار می کند. کارهای او در فضای بین هنر مفهومی، طراحی گرافیک، فناوری و شعر قرار می‌گیرد. او احساسات را با الهام از منطق رشته‌های دیگر مانند ریاضیات، فیزیک و محاسبات در کار خود در هم می‌آمیزد. 
همچنین او به خاطر طراحی، انیمیشن و تصویرگری برایNPR ، "The New Yorker" ، "Wired" ، MoMA و "New York Times" و همچنین ریدیزاین برند‌هایی مانند Russ & Daughters ، Momofuku ، و Munchery شناخته شده‌است.
او نویسنده دو کتاب معتبر است: "این کتاب یک دوربین است" که به دوربین ساده‌ی سوراخ دار تبدیل می‌شود و "این کتاب یک رصدخانه است" که یک رصدخانه و چند سیاره کوچک را در خود جای داده است.

 

ویدیو این گفتگو را می توانید درIGTV اینستاگرام انجمن مشاهده نمایید.

 

جهت مشاهده این ویدیو کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید:
آخرین اخبار

بیشتر بخوانید

حامیان انجمن