instagram telegram
ellipse
تقویم رویدادها

نمایشگاه جلوه و نمایشگاه آرم و لوگوتایپ نشان

نمایشگاه جلوه و نمایشگاه آرم و لوگوتایپ نشان

بر اساس فراخوان‌های صادر شده ظرفیت سه نمایشگاه هنری نشان، جلوه و رویای زندگی محدود است و مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا دوشنبه، 20 آذر امسال بوده که این زمان تمدید نخواهد شد.

سمیرا صفاری، مدرس دانشگاه و طراح و عضو انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، نمایشگاه گردان این نمایشگاه ها مطرح نمود که موضوع و تکنیک آثار در این نمایشگاه‌ها آزاد است و محدودیتی در سبک و اجرای آن ها و سن شرکت کنندگان وجود ندارد. هر متقاضی برای شرکت در هر کدام از این نمایشگاه‌ها می‌تواند حداکثر هفت اثر را برای داوری ارسال کند و هزینه شرکت در نمایشگاه نیز برای هر اثر 50 تومان است.
وی افزود: ابعاد آثار پوستر، ابعاد آثار تصویرسازی، نقاشی و عکاسی 20 در 30 سانتیمتر و آرم 20 در 20 سانتیمتر است که هزینه چاپ، قاب، پست و تحویل آثار به عهده شرکت کننده می‌باشد و در صورت فروش آثار، صد در صد مبلغ فروش به هنرمند تعلق خواهد گرفت. همچنین امکان چاپ آثار در رشت وجود دارد.
صفاری گفت: این نمایشگاه‌ها توسط گروه هنری «رسم» و با نمایشگاه گردانی سمیرا صفاری برگزار و به شرکت کنندگانی که آثارشان به‌نمایش گذاشته می‌شود گواهینامه معتبر اعطا خواهد شد. کلیه داوران این سه رویداد مدرسین و طراحان گرافیک در سطح کشور بوده و عبارت اند از سارا خبیر و مسعود صفرنیا می باشند. همچنین یونس دهقانی و سمیرا صفاری از اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران نیز، از دیگر داوران این سه رویداد هستند.
کیوریتور ادامه داد: سه نمایشگاه گروهی متفاوت و مجزای عکاسی «رویای زندگی»، آرم و لوگوتاپ «نشان» و پوستر، تصویرسازی و نقاشی «جلوه»، در دی ماه 1399، در گالری کلهر رشت برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این نمایشگاه‌ها می‌توانند با شماره 09365101026 در پیام‌رسان واتس‌آپ تماس حاصل نمایند.

به اشتراک بگذارید:
آخرین اخبار

بیشتر بخوانید

حامیان انجمن