instagram telegram
ellipse
تقویم رویدادها

گزارش برگزاری مجمع عمومی بطور فوق العاده و انتخابات هیئت مدیره دوره دهم

گزارش برگزاری مجمع عمومی بطور فوق العاده و انتخابات هیئت مدیره دوره دهم

 

مجمع عمومی عادی به طور فوقالعاده انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در روز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲، ساعت ۱۴ در خانه هنرمندان ایران با شرکت ۱۷۳ نفر از اعضای رسمی انجمن ( که تا زمان روز برگزاری مجمع و شروع انتخابات حق عضویت 1402 را واریز نموده اند) و با تائید نماینده محترم وزارت کار خانم قنبرعلی برگزار گردید .

عباس میرزاخانی بازرس هیئت مدیره دوره قبل به حد نصاب رسیدن شرکت کنندگان و رسمیت مجمع را اعلام کرده و بعد از توضیحاتی کوتاه در مورد روند برگزاری مجمع استعفای خود را تقدیم هئیت رئیسه و نماینده وزارت کردند .

سپس هیئت رئیسه مجمع با رای شرکت کنندگان به شرح زیر انتخاب گردید:

آقای امرالله فرهادی آردکپان به عنوان رئیس، آقای فرزاد ادیبی نایب رئیس، آقای ساعد مشکی ناظر اول، خانم مریم کهوند ناظر دوم و آقای امیرسعید قالیچیها منشی.

پس از انتخاب هیئت رئیسه آقای فرهادی توضیحاتی در خصوص دلایل برگزاری مجمع فوق العاده ارایه و سپس نامزدهای هیئت مدیره و بازرس معرفی شده و هر یک از نامزدها برای سه دقیقه جهت معرفی خود دعوت شدند .

توضیح اینکه از بین نامزدهای هیئت مدیره آقایان علی خورشیدپور، داود شیرمحمدی، کیانوش غریب پور و سیدمحمود محمودی انصراف خود را اعلام  نموده و  آقای علی مرادی (بارانی) نامزدی خود را برای هیئت مدیره درخواست کرده که به تائید هئیت رئیسه رسید .

همچنین از بین نامزدهای بازرس آقایان حسین نوروزی و سجاد همتی انصراف دادند.

سپس رای گیری با توزیع ۱۷۳ تعرفه رای بین حاضرین آغاز و با نظارت بازرس وزارت کار و هیئت رئیسه رای گیری آغاز گردید و متعاقبا به شمارش رسید . شمارش آرا در حضور حاضرین که بیش از یک ساعت به طول انجامید و از مجموع ۱۷۰ رای اتخاذ شده و یک رای باطله نتایج زیر اعلام شد .

 

اعضای اصلی هیئت مدیره دوره دهم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران:

 

آقای ابراهیم حقیقی: ۱۳۸ رای

آقای بهرام کلهرنیا: ۱۳۷ رای

خانم شهرزاد اسفرجانی: ۱۳۶ رای

آقای علیرضا مصطفی زاده ابراهیمی: ۱۲۸ رای

آقای عادل صدرممتاز: ۱۱۸ رای

آقای سعید باباوند: ۱۰۱ رای

آقای بهداد صالحی: ۹۵ رای

 

بازرس اصلی :

آقای تهمتن امینیان :  ۸۸ رای

 

اعضای علی البدل هیئت مدیره :

آقای محمدرضا خاکساری: ۶۰ رای

آقای علیرضا وکیلی ورجوی: ۴۱ رای

 

بازرس علی البدل:

آقای محسن سلیمانی: ۷۲رای

 

مجمع عمومی یاد شده یکی از پرشور ترین و مسئولانه ترین مجامعی بود که در چند سال اخیر توسط اعضای گرامی انجمن رقم زده شد که بیگمان نشانه ای است بر دغدغه های اعضا در احیاء و پایداری و بازیابی جایگاه انجمن.

و در پایان به رسم هرساله هفته گرافیک عکس یادگاری در محوطه خانه هنرمندان ایران گرفته شد.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید:
آخرین اخبار

بیشتر بخوانید

حامیان انجمن