instagram telegram
ellipse
تقویم رویدادها

اطلاع رسانی در موردچگونگی عضویت و تمدید عضویت در صندوق اعتباری هنر

اطلاع رسانی در موردچگونگی عضویت و تمدید عضویت در صندوق اعتباری هنر

اعضای محترم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

با توجه به اطلاع‌رسانی و ارسال پیامک از طرف صندوق اعتباری هنر جهت تمدید عضویت با شرایط جدید لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید:
 
با توجه به اینکه معرفی نامه‌هایی که صندوق اعتباری هنر داری اعتبار میشناسد باید از طرف موسسه هنرهای تجسمی باشد؛ لطفا ابتدا در سایت www.civa.ir  ثبت نام کرده و آثار خود را بارگذاری نمایید. در قسمتی از سایت مذکور معرفی‌نامه از طرف انجمنی که شما در آن عضو هستید باید آپلود شود، بنابراین نسبت به پرداخت حق عضویت‌های معوقه در انجمن گرافیک اقدام نموده و سپس یک درخواست کتبی به آدرس info@igds.ir ارسال فرمائید تا معرفی نامه برای شما صادر شود و پس از دریافت می‌توانید در آن قسمت آپلود نمایید، بعد از آن منتظر مراحل بعدی که از طرف موسسه هنرهای تجسمی اعلام خواهد شد باشید.

*معرفی‌نامه‌های صنفی مورد تایید از نظر صندوق اعتباری هنر:
صرفا نامه‌هایی صادر شده از معاونت‌ها و ادارات کل فرهنگ و ارشاد استان‌ها و مراکز ذیل به صندوق که دال بر تایید صلاحیت هنری فرهنگی متقاضی باشد مورد تایید صندوق می‌باشد.
*معاونت فرهنگی، معاونت هنری، معاونت مطبوعاتی، خانه سینما، خانه تئاتر، خانه موسیقی، خانه کتاب، موسسه هنرهای تجسمی، موسسه هنرهای نمایشی، معاونت قرآن و عترت (الزاماً می‌بایست معرفی‌نامه در سامانه معاونت قرآن و عترت ثبت شده باشد.)
اداره کل فرهنگ و ارشاد استان (با امضای مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان)

- لازم به ذکر است کارت صنفی معتبر اخذ شده از سازمان‌ها و خانه‌های مذکور که دارای تاریخ اعتبار باشند نیز پذیرفته خواهد شد.
- معرفی‌نامه و کارت صنفی معتبر اخذ شده به غیر از معاونت‌ها و مراکز نامبرده، نامعتبر شناخته شده و رد صلاحیت می گردد.
- قابل توجه است که عضو محترم می‌بایست تصویر مدرک معتبر (معرفی نامه / کارت صنفی) را در پروفایل خود در قسمت اطلاعات مربوط به زمینه فعالیت بارگذاری نماید.
- دارندگان نشان درجه هنری در تمام رتبه‌ها می‌توانند تصویر لوح درجه هنری را در قسمت معرفی‌نامه بارگذاری نمایند.
- کلیه مستندات (مجوز برگزاری نمایشگاه، پوسترهای نمایشگاهی، شناسنامه کتاب، پوستر آلبوم، گواهی کسب در جشنواره‌ها و مسابقات، مجوزاجرای نمایش، و .... ) میبایست در قسمت مستندات مرتبط توسط متقاضیان بارگذاری شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت صندوق اعتباری هنر مراجعه فرمایید.

به اشتراک بگذارید:
آخرین اخبار

بیشتر بخوانید

حامیان انجمن