instagram telegram
ellipse
تقویم رویدادها

نحوه برگزاری مجمع عمومی آنلاین نوبت سوم در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

نحوه برگزاری مجمع عمومی آنلاین نوبت سوم در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
(قابل توجه آن دسته از اعضا که حق عضویت سالیانه خود را تا ۹ اسفند پرداخت کرده‌اند و واجد شرایط شرکت در مجمع هستند)

با سلام و درود به اعضای محترم انجمن؛
با توجه به برگزاری مجمع عمومی به صورت آنلاین لازم است که به موارد زیر توجه نمایید:

 
- لطفا توجه فرمایید مجمع نوبت سوم در روز یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴ الی ۱۷ به صورت آنلاین و غیر حضوری برگزار خواهد شد. آن دسته از اعضا که به دلایل مختلف نمی‌توانند در مجمع حضور داشته باشند، در صورت تمایل می‌توانند به عضوی دیگر که واجد شرایط شرکت در مجمع می‌باشد، جهت حضور و حق رای، وکالت بدهند. لطفا در این صورت فرم وکالتنامه را که به پیوست می‌باشد، دانلود، تکمیل و تا تاریخ دوشنبه ۹ اسفند به ایمیل info@igds.ir  ارسال نمایید. لازم به ذکر است که به دلیل نیاز به آماده سازی زیر ساخت برای برگزاری مجمع این مهلت تمدید نخواهد شد.
 
- توصیه می‌شود که برای آشنایی با نحوه مشارکت در جلسه مجمع آنلاین در ابتدا ویدیو‌های آموزشی آنی‌میت را مشاهده فرمایید.
- لطفا به جهت اینکه مشکلی برای حضور در مجمع برایتان پیش نیاید ۱۵ دقیقه قبل از آغاز جلسه به درگاه مجمع متصل شوید.
- توجه نمایید می‌توانید با گوشی هوشمند خود به جلسه متصل شوید اما توصیه می‌شود که برای کارایی بهتر و قطع نشدن برنامه به دلیل تماس تلفنی از کامپیوتر استفاده کنید.
- در صورتی که در میان جلسه ارتباط شما قطع شد می توانید صفحه را ریفرش کنید یا اینکه ترک جلسه را بزنید و دوباره وارد شوید.

به دو روش می‌توانید وارد جلسه مجمع شوید:
روش اول:
الف- ابتدا وارد سایت آنی میت www.anymeet.ir شوید.
ب- در قسمت راست بالای صفحه وارد بخش رویدادها، مجامع شده و در انتها جلسه مجمع عمومی انجمن را انتخاب کرده و بر روی ورود کلیک بفرمایید.
پ- زمانی که وارد صفحه خوش آمد‌گویی شدید شماره موبایل خود را وارد کرده و سپس منتظر شوید تا کد ۴ رقمی به موبایلتان پیامک شود، کد را وارد نمایید و وارد جلسه شوید.

روش دوم:
زمانی که پیامک ورود به جلسه را از آنی میت را دریافت کردید، روی لینک ورود به جلسه کلیک کرده، سپس شماره موبایل خود را وارد کنید و بعد از آن منتظر شوید تا کد ۴ رقمی به شماره موبایل‌تان پیامک شود و بعد از آن کد را وارد نموده و به جلسه وارد شوید.

اکنون شما وارد صفحه آنلاین مجمع انجمن شده‌اید. در ادامه به نکات زیر توجه فرمایید:
۱- لطفاً از مناسب بودن سرعت اینترنت و وصل بودن آن اطمینان حاصل کنید. حتما فیلتر شکن خود را خاموش کنید از مرورگر گوگل کروم یا فایرفاکس یا در صورت استفاده از آیفون یا مک با سافاری وارد شوید.
۲- زمانی که به برنامه وارد شدید اگر از موبایل استفاده می‌کنید بهتر است آن را به صورت افقی بچرخانید و روی آیکون جلسه کلیک کنید.
۳- لطفاً قبل از ورود به جلسه سیستم اسپیکر خود را چک کنید و مطمئن باشید که اسپیکر بسته نباشد. از سالم بودن اسپیکر دستگاه خود اطمینان حاصل فرمایید و مجوز استفاده از اسپیکر را به سیستم خود بدهید گاهی نیز با بروزرسانی صفحه مشکل خود به خود حل می‌شود.
۴- دوربین خود را در طی جلسه خاموش کنید. دکمه غیر فعال کردن دوربین در پایین صفحه است.
۵- میکروفن خود را در طی جلسه خاموش کنید. دکمه غیر فعال کردن میکروفن در پایین صفحه است.
۶- در هنگام برگزاری جلسه، جهت رویت دستور جلسه می‌توانید به داشبورد که در منوی سمت راست صفحه قرار گرفته مراجعه کرده و روی آیکون دستور جلسه کلیک نمایید. اگر به دلیل استفاده از گوشی نتوانستید بزرگ نمایی انجام دهید، دستور جلسه را بر روی دستگاه خود سیو کنید و سپس آن را مشاهده نمایید.
۷- جهت رای گیری به سادگی روی مورد یا موارد اعلام شده رای بدهید و رای خود را ثبت کنید.
۸- توجه داشته باشید که رای سفید به معنای رای ممتنع است.
۹- پس از هر رای گیری رییس مجمع پایان موضوع رای گیری را اعلام می‌نماید.
۱۰- اگر به هر دلیلی نتوانستید به مجمع آنلاین متصل شوید نگران نباشید. در هر زمان، قبل یا در حین برگزاری مجمع می‌توانید با پشتیبانی آنی میت با شماره‌های ۰۹۰۳۶۷۵۰۷۹۰ و ۹-۰۲۱۸۸۶۸۵۹۴۷ در تماس باشید و مشکل خود را بر طرف کنید.

 
برای دانلود فرم وکالتنامه این قسمت را کلیک کنید.

برای دیدن فیلم راهنما شماره 1 این قسمت را کلیک کنید.

برای دیدن فیلم راهنما شماره 2 این قسمت را کلیک کنید.

برای دیدن فیلم راهنما شماره 3 این قسمت را کلیک کنید.
به اشتراک بگذارید:
آخرین اخبار

بیشتر بخوانید

حامیان انجمن