اخبار

پنل تخصصی موشن دیزاین

در واپسین روزهای هفته گرافیک ۹۸، پنل تخصصی موشن دیزاین، با حضور دکتر ناصر گل‌محمدی، بابک معدن‌‌دار و عمار عیسی‌پور، در باغ موزه قصر برگزار می‌شود.
حضور و گستردگی این رشته در حوزه‌هایی چون تبلیغات، پروموشن، رسانه‌های تعاملی، وب، بازی‌های رایانه‌ای و … و تقاضای صاحبان رسانه، طراحان گرافیک را ملزم به افزایش دانش و مهارت کرده تا مهارت‌های خود را برای حضور درجایگاه‌های شغلی ارتقا دهند. از طرفی پروژه‌های موشن گرافیکس نیاز به تخصص‌های مختلف دارد که به عنوان فرصت‌های شغلی در سازمان صداوسیما، آژانس‌ها، شرکت‌های تبلیغاتی و استودیو‌ها می‌توان از آنها نامبرد.
از جمله اهداف این پنل، معرفی حیطه‌های حضور موشن گرافیک، جایگاه‌ها و فرصت‌های شغلی برای طراحان گرافیک است.
دکتر ناصر گل‌محمدی‌آق‌بلاغ، دارای کارشناسی تولید سیما، کارشناسی ارشد انیمیشن از دانشگاه تهران و مدرک دکترای هنر در مطالعات عالی انیمیشن از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان است. او عضو انجمن بین‌المللی فیلمسازان انیمیشن است و سالها در سمت‌های مختلف به کار اجرایی و تدریس و داوری در این زمینه مشغول بوده است.
بابک معدن‌دار درحوزه ایده‌‌پردازی و تولید محتوای خلاق در تبلیغات و ارتباطات برند فعالیت دارد. او به عنوان مدیرخلاقیت درآژانس‌های معتبر داخلی و بین‌المللی فعالیت داشته و در ۲۰ سال سابقه کاری خود در این حوزه، کمپین‌های مختلفی برای برندهای ایرانی و بین‌المللی طراحی و اجرا کرده است.
او در سال‌های گذشته مدیرخلاقیت آژانس داروگ بوده و تجربیات بین‌المللی درحوزه‌‌ی تبلیغات با شرکت‌های WPP,‬ DDB و FCB داشته و در حال حاضر رهبری بخش خلاقیت آژانس FCB ArtGroup تهران برعهده‌ی وی است.
عمارعیسی‌پور،طراح گرافیک، موشن ‏‌گرافیکس و مستندسازاست. او علاوه بر تدریس در دانشگاه‌‌ها و مراکز آموزش عالی مختلف،ازسال ۱۳۸۲ تاکنون در سِمَت‏‌های مدیرهنری، مشاور هنری و مدیر اجرایی در موسسات متفاوتی نظیر موسسات ساختمانی، شرکت‏‌های تولیدی، موسسات مالی و…مشغول فعالیت است.
این نشست ۱۲ اردیبهشت ، ساعت ۱۷، در باغ موزه قصر به دبیری عمار عیسی‌پور برگزار می‌شود.