قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

وب سایت رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به طور کلی شامل دو بخش دسترسی آزاد برای عموم و بخش مخصوص اعضاء می‌باشد.

بخش دسترسی آزاد برای عموم
– اعمال تغییرات در صفحه اختصاصی اعضاء تنها برای همان عضو میسر می باشد. لذا مسئولیت و پاسخ گویی درباره کلیه تصاویر و نوشته‌های این صفحات با خود عضو مورد نظر بوده و انجمن هر گونه مسئولیتی را از خود سلب می‌کند.

– سپردن آگهی در بخش نیازمندی‌ها رایگان است، البته سپردن آگهی در قسمت‌های آماده به کار، خدمات فری لنس و خرید و فروش تنها مخصوص اعضای انجمن بوده و کاربران غیر عضو تنها در بخش استخدام امکان سپردن آگهی خود را دارند.

– جهت درج مشخصات در بخش راهنمای خدمات گرافیک (لیتوگرافی، چاپخانه، صحافی، کاغذ فروشی و …)، متقاضی نیاز به هماهنگی با مسئول وب سایت قبل از پر کردن و ارسال فرم درخواست را دارد.

بخش مخصوص اعضاء
– دسترسی به کلیه قسمت های این بخش تنها برای اعضای انجمن (با ورود رمز عبور شخصی) میسر خواهد بود.

– در بعضی از قسمت های این بخش، قابلیت اظهار نظر- کامنت (با ذکر نام عضو به صورت اتوماتیک) پیش بینی شده است. مسلما بعد از ارسال اظهار نظر توسط اعضاء، اظهار نظر مذکور ابتدا توسط مدیر اجرایی کنترل و بعد بر روی سایت قرار خواهد گرفت. بدیهی است مطالب سیاسی، غیر اخلاقی و یا مغایر با قوانین رایج مملکت حذف شده و بر روی سایت قرار نخواهند گرفت.

– اعضای انجمن همواره می توانند جهت پوشش خبری اتفاقات مربوط به خود، مطالب و تصاویر آن را برای سردبیر سایت ارسال نمایند.

– شورای سیاستگذاری سایت همواره آماده است تا پس از بررسی کلیه پیشنهادات و انتقادات کاربران محترم، نقاط ضعف و نیز مشکلات فنی احتمالی سایت را اصلاح و آن را هرچه مفیدتر و خواندنی تر کند.

– شورای سیاستگذاری سایت از همکاری اعضاء محترم انجمن با بخش‌های مختلف سایت (گالری، مقاله، مصاحبه، معرفی سایت، معرفی کتاب، تهیه خبر و گزارش و …) استقبال می‌کند.