بیمه

بیمه

بیمه

به اطلاع اعضای محترم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران می‌رساند که پیرو گفتگو با مسئولین تامین اجتماعی شرایط صدور بیمه تامین اجتماعی برای اعضای انجمن که تا کنون تحت بیمه تامین اجتماعی قرار نگرفته‌اند، طی فرایند ذیل فراهم شده‌است:
مرحله 1- دریافت معرفی نامه از انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران خطاب به صندوق اعتباری هنر.(پرداخت حق عضویت الزامی است.) اعضای محترم لطفا برای دریافت معرفی نامه خود، اطلاعات نام – نام خانوادگی- کد ملی – شماره عضویت و با ذکر جمله درخواست معرفی نامه به صندوق اعتباری هنر، با موضوع معرفی نامه را به ایمیل انجمن info@igds.ir ارسال نمایید.
××تذکر ویژه:
– شرایط سنی برای خانمها تا 45 سال (
از این سن به بعد به ازای هر سال گذشته از سن ذکر شده یا باید 2 سال سابقه بیمه داشته باشند و یا اینکه 10 سال سابقه بیمه به صورت مستمر داشته باشند.)
– شرایط بیمه برای آقایان تا 50 سال
(از این سن به بعد به ازای هر سال گذشته از سن ذکر شده یا باید 2 سال سابقه بیمه داشته باشند و یا اینکه 10 سال سابقه بیمه به صورت مستمر داشته باشند.)
مرحله 2-
عضویت در سایت صندوق اعتباری هنرمندان به آدرس www.honarcredit.ir و وارد کردن اطلاعات شخصی متقاضی.
مرحله 3- دریافت کد عضویت از سایت صندوق اعتباری هنر.
مرحله 4- دریافت سوابق بیمه از سازمان تامین اجتماعی با مراجعه به سایت
www.tamin.ir/savabegh
لازم به ذکر است برای دریافت سوابق خود از طریق سایت بیمه تامین اجتماعی می‌بایست سند شماره همراه  درخواست کننده ثبت شده باشد تا شماره کد عضویت در سایت برای ایشان از طرف سازمان تامین اجتماعی ارسال شود. در غیر اینصورت باید به صورت حضوری در شعب سازمان تامین اجتماعی سوابق خود را دریافت نمایید و برای انجمن ارسال کنید .
مرحله 5- اعضای محترم بعد از انجام مراحل بالا برای تسریع کار بیمه خود، لطفا به دبیر‌خانه انجمن مراجعه کرده و اصل معرفی‌نامه خود را دریافت کنید و به صندوق اعتباری هنر به صورت حضوری مراجعه فرمایید.
تذکر ویژه:
به اعضای محترم اعلام میشود که هرچه سریعتر اقدام به انجام فرآیند مراحل فوق نشود، موضوع بیمه شدن هر عضو با مشکل روبرو خواهد شد و انجمن مسئولیتی در مقابل آن بر عهده نخواهد داشت. لازم به یادآوری است که این روند با شرایط زمانی ذکر شده قابل اجرا است و چنانچه در این دوره تحقق پیدا نکند در دوره بعدی (زمان آن مشخص نمی باشد) امکان پذیر خواهد شد.