اخبار

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران “هفته‌ی طراحی گرافیک” را برگزار می‌کند.

انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران اعلام کرد که در ادامه ی فعالیت‌های خود و همزمان با روز جهانی گرافیک، “هفته ی طراحی گرافیک” را در تهران برگزار می‌کند. این انجمن که در سال گذشته چند نمایشگاه و رویداد متفاوت از جمله سومین نمایشگاه دوسالانه ی آثار اعضای انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، با عنوان سرو نقره ای ۹۲ را در کارنامه ی خود دارد، همانند سال گذشته، امسال نیز همزمان با روز جهانی گرافیک ( ۷ اردیبهشت) و با حمایت ایکوگرادا هفته ی طراحی گرافیک را در تهران برگزار خواهد نمود که از مهمترین بخشهای آن برگزاری نمایشگاه پوستر منهای ۳۰ می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی “هفته طراحی گرافیک” تعداد ۲۱۲9 اثر از ۲۷ استان برای شرکت در نمایشگاه پوستر منهای ۳۰ به دبیرخانه رسیده است. این نمایشگاه به مرور آثار نسل نو طراحان گرافیک ایران می پردازد و طراحان گرافیک کمتر از ۳۰ سال در آن شرکت کرده اند.
مهدی مهدیان دبیر نمایشگاه منهای ۳۰ در ارتباط با ویژگیهای این رویداد گفت : با توجه به مقررات شرکت در نمایشگاه، میزان مشارکت و ارسال آثار در این رویداد بسیار خوب بوده و این اتفاق در سطح کیفی بسیار مناسب و قابل توجهی برگزار خواهد شد. او یادآور شد هیات انتخاب آثار این نمایشگاه را قباد شیوا، بیژن صیفوری، مجید عباسی، طاهره محبی تابان و علیرضا مصطفی زاده تشکیل داده که پس از برگزاری جلسات متعدد آثار راه یافته به نمایشگاه را انتخاب کرده اند.

گفتنی است “هفته ی طراحی گرافیک، تهران ۱۳۹۳” متشکل از نمایشگاه ها و برنامه های متعددی خواهد بود که در اردیبهشت ماه سال جاری در خانه ی هنرمندان ایران برگزار می گردد . مشروح برنامه ها و اسامی پذیرفته شدگان به زودی اعلام خواهد شد.

بخشی از هویت بصری هفته طراحی گرافیک ۱۳۹۳:  طراحی از استودیو چپ چین